2000 Yılından Günümüze...


Sniper  Tuning 2000 yılında Gaziantep’te  kurulup Fiber Glass  sistemlerini otomotiv sektörüne tanıtıp ürünlerin tedarikçisi haline gelmiştir. Sniper Tuning  Türkiye genelinde faaliyet gösteren tuning ( Fiber Glass ) üretimi yapan Firmadır.


2018  Yılında genişleyen pazar ve ürün gamına; profesyonel altyapı ağı, alanında uzman kişilerden oluşan kadro temeli üzerine internet satış mağazasını da ekleyerek tüm Türkiye ve Avrupa'ya hizmet vermeye devam etmektedir. 


Değişmez Yenilik…


Teknolojiden direkt olarak etkilenen Fiber Glass ve tuning alanındaki satışı sağlanan her ürünün kısa süre içinde bir üst modeli kullanılabilir hale gelmekte. Bu duruma bağlı olarak otomobillerin de neredeyse 2 yıl da bir makyajlanması ve ardından kasalarının tamamen yenilenmesiyle araçlara özel olarak üretilen bir çok yan yeni ürünün pazara sunulmasıyla yelpaze oldukça genişlemektedir. Gelen talepler doğrultusunda da hiçbir detay firmamız tarafından göz ardı edilmeksizin güncel olarak analizi ve takibi yapılarak stok alanlarına tedariği sağlanmaktadır.


Misyonumuz…


%100 Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet veriyoruz doğru ürünü doğru nokta ile buluşturuyoruz satış gerçekleştikten sonra ilgimizi noktalamadan müşterilerimize satış sonrası destek sunuyoruz iade,değişim ve kargo sorunları gibi problemleri prosedür çerçevesinde en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz kaliteyi ve düzeni bulunduğumuz her alanda ilke ediniyoruz


Vizyonumuz…


Oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ve alt yapı temeli üzerinde E-Ticaret hacmimizi genişletmek öncelikli hedeflerimiz arasında. Artan oranlı piyasa talepleri için en ideal yolları keşfedip müşterilerimizi arz ile buluşturarak tuning alanında lider firma olmak istiyoruz.